Biografija – Radomir Novaković

Radomir Novaković

Rodjen 16.aprila 1973. godine u Nišu, Srbija.

Osnovnu i srednju školu završio u Baru, a višu poslovnu školu u Nišu.

Oženjen je i otac dvoje djece.

Njegovo radno iskustvo vezano je za sljedeće:

od 1997. do 2014.godine-  osnivač i izvršni direktor

“Padrino-Mont“DOO Bar;

Njegov politički angažman uključuje sljedeće pozicije:

-Predjednik Partije Biram Crnu Goru

-Predsjednik Skupštine Opštine Bar u periodu od 24.05.2016. godine do 09.07.2018. godine

-Potpredsjednik Opštine Bar od 10.09.2018.godine